• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kopyaladığım hücrede ki verinin rengini değiştirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Jardin

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
3
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Elimde ki excel dosyasında ki d hücresini kopyaladığım da otomatik olarak rengini kırmızı yapmasını istiyorum böyle bir şey mümkün mü
örnek tablo yükledim bu tabloda ki d hücresinde ki stok kodunu kopyaladığım da macro otomatik olarak o hücreyi kırmızı hale getirmesini istiyorum örnek tabloyu yükledim

Ekli dosyalar

• Ürün.xlsx
    110.4 KB · Gösterim: 2
Çözüm
Kodları Kopyalama yapacağınız sayfanın modülüne yapıştırınız.
Bu kod ile Kopyalama yapıldığında değil de hücreye çift tıklandığında KIRMIZI olur aynı hücreye tekrar çift tıklarsanız normal haline döner.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Kodları Kopyalama yapacağınız sayfanın modülüne yapıştırınız.
Bu kod ile Kopyalama yapıldığında değil de hücreye çift tıklandığında KIRMIZI olur aynı hücreye tekrar çift tıklarsanız normal haline döner.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Yada aşağıdaki kod CTRL+C ile kopyala yaptığınızda yapıştıracağınız hücreye tıkladığınızda Kopyalanan hücreyi KIRMIZI yapar;
Kod:

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-Ürün.xlsm
    116.1 KB · Gösterim: 2
Çözüm
Teşekkür ederim ilginiz için oldu

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri