• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Klasördeki dosyanın sürekli yedeklenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nunu446

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
23
Excel V
Office 2019 EN
Konuyu Başlatan
Merheba. Ben mesela dropboxda ve bilgisayardakı D diskinde aynı adlı klasör oluşturdum ve d diskindeki klasöre dosyalar kopyaladım. Bu dosyalarin otomatik dropboxdakı ayni isimli klasöre de yedeklenmesini istiyorum. Dosyada değişiklik yaptım, kaydetdim, çıkdım, hemen sonra dropboxa yedeklensin ve ya aksine dropboxdakı dosyada değişiklik yaptım, kaydetip, çıkdım, d diskine yedeklensin, eski dosyanın üzerine yazılsın. Biraz karışık oldu, ama umarım anlata bilmişim. Saygılar.

CSS:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Bu kodu olduğu gibi çalışma sayfasına ekleyin Çalıştığınız exceli D sürücüsüne exceliniz kapanırken yedekleyecektir

CSS:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Bu kodu olduğu gibi çalışma sayfasına ekleyin Çalıştığınız exceli D sürücüsüne exceliniz kapanırken yedekleyecektir
Cevabınız için teşekkür ederim. Peki klasör olarak yapmak mümkün mü? 100-den fazla excek dosyası var.

excel kapanırken klasörü mü kopyalayacak

CSS:
Bu kod ile D içinde bulunan Depoklasoru ne C içindeki belirtilen klasörü kopyalar

Çözüm
Geri