• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kısmi Hücre Birleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mtyuksel

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar, Excel' de kısmı olarak hücre birleştirmek istiyorum. Birden fazla satır hücredeki veriyi tek satırda birleştirmek istyiyorum. Bu birleştirme sırasında aynı olanlar silinsin ve aynı olmayanlar alt alta veya yan yana dizilsin. Formul veya hücre birleştir gibi seçenekleri kullanmama rağmen istediğime ulaşamadım. Yardımcılarını rica ederim. Örnek Görsel;
1721831601382.png

Çözüm
Merhabalar, Excel' de kısmı olarak hücre birleştirmek istiyorum. Birden fazla satır hücredeki veriyi tek satırda birleştirmek istyiyorum. Bu birleştirme sırasında aynı olanlar silinsin ve aynı olmayanlar alt alta veya yan yana dizilsin. Formul veya hücre birleştir gibi seçenekleri kullanmama rağmen istediğime ulaşamadım. Yardımcılarını rica ederim. Örnek Görsel;
Ekli dosyayı görüntüle 27106
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Ekli dosyayı görüntüle 27106
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-VERİBİRLEŞTİR.xlsm
    19.5 KB · Gösterim: 3
Çözüm
özet tabloda işinizi görebilir.
Özet tablo da Satırlar kısmına Eczane , Tel , Ürün sıralaması istediğiniz sonucu veriyor

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri