• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kargo KDV Komisyon hesaplama Exceli

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

otodeposu

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
8
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar ekte bulunan görseldeki işlemi excel de nasıl yapabiliriz yardımınızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• hb.jpg
    hb.jpg
    82 KB · Gösterim: 40
Çözüm
Merhaba sorularınızı örnek dosya hazırlayarak sorarsanız daha iyi olur. Aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim.

Eğer Konu ile ilgili örnek dosyaya sahip değilseniz de forumda arama yaparak sorununuza yakın örnek dosyaları kendinize uyarlayabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki konular.

Merhaba sorularınızı örnek dosya hazırlayarak sorarsanız daha iyi olur. Aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim.

Eğer Konu ile ilgili örnek dosyaya sahip değilseniz de forumda arama yaparak sorununuza yakın örnek dosyaları kendinize uyarlayabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki konular.

Çözüm
Merhaba,
Çözüm bulamazsanız benzer bir çalışmayla yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Merhabalar

Yeşil alanlara değer girilebilir

Dosya ektedir.

Ekli dosyalar

• HESAP KİTAP.xlsx
    10.3 KB · Gösterim: 29
arkadaşlar emekleriniz için teşekkürler. ne satilir komisyon hesaplama sayfası ile exceller aynı sonucu vermiyor. hem vba hem diğerini denedim.
iki tarafa da aynı verileri girdim. sonuçları farklı veriyor.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri