Çözüldü Kapalıdan Veri Alma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

valerine_3108

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar Merhaba,
Sayın halily Hocamın yapmış olduğu Excel'e bir ekleme daha yapmak istiyorum. lütfen yardımcı olabilir misiniz. Öncelikle Excel Çözüm Kurucusu ve destek ekibine çok teşekkür ederim. Allah Kat Kat Razı Olsun. İnşallah. Yolunuz ve Bahtınız açık olsun.
Hocalarım Analiz kitapı içinde bulunan hesaplama tablosu içinde AF3: AF, AH3:AH, AJ3:AJ, AL3:AL sütunları Üretim Planı Exceli içinde kriter C sütunu yani kod olacak AD: AG arasına getirmek istiyorum. acaba Halily Hocamın yazmış olduğu kodun içine ilave yapılabilir mi yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Çözüm
anladığım kadarıyla yapmaya çalıştım
1 - önce & İŞ HAZIRLAMA PLANI & Veri Al butonuyla yada başka bir şekilde veriler alınacak
2 - sonra da & ANALİZ & Veri Al butonuyla AD:AG sütunlarındaki veriler analiz sayfasındakiler ile güncellenecek
Tmp_Sil sayfasına veri alma
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

valerine_3108

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Özür dilerim Excelleri paylaşmayı unutmuşum

Ekli dosyalar

• Veri.7z
    667.6 KB · Gösterim: 13

halily

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,859
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
ne istediğinizi tam olarak anlamadım?
tamam Analiz kitapı içinde bulunan hesaplama tablosu içinde AF3: AF, AH3:AH, AJ3:AJ, AL3:AL sütunları analiz kitabı içinden ilgili veriler alınacak ama Gerceklesen Planı sayfası boşken mi oradan veri alınıp eklenecek yoksa Gerceklesen Planı sayfasında veriler olacak ve diğer kitaptaki veriler bu sayfadaki verilere göre mi eklenecek?

valerine_3108

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Sayın Halily Hocam veriler olacak. Gerçekleşen sayfasındaki c sutunundaki koda göre eklenecek.

halily

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,859
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
anladığım kadarıyla yapmaya çalıştım
1 - önce & İŞ HAZIRLAMA PLANI & Veri Al butonuyla yada başka bir şekilde veriler alınacak
2 - sonra da & ANALİZ & Veri Al butonuyla AD:AG sütunlarındaki veriler analiz sayfasındakiler ile güncellenecek
Tmp_Sil sayfasına veri alma
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Güncelleme
Kod:

Ekli dosyalar

• Veri_Guncelle_hy.zip
    813.1 KB · Gösterim: 13
Çözüm

valerine_3108

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Sayın Halily Hocam çok teşekkür ederim. Allah Kat Kat Razı Olsun. İnşallah. Kod çok güzel çalışıyor. çok sağ olun.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

halily

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,859
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Rica ederim
Iyi çalışmalar)

Durum