• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kapalı dosyadan veri alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Kull

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
8
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Kapalı bir excel dosyasında Page 1 isimli sayfadan =A:L aralığını kopyalayıp çalıştığım excel doyasının =A:L aralığına yapıştırmak istiyorum. Bunu kod ile nasıl yapabilirim. Bana örnek bir kod gösterebilir misiniz ?
Bazı araştırmalardan sonra farklı dosyadan veri çekmeyi başardım ama önce dosyayı açmam gerekiyor, ben bu işlemi dosyayı hiç açmadan yapmak istiyorum.

Kapalı bir excel dosyasında Page 1 isimli sayfadan =A:L aralığını kopyalayıp çalıştığım excel doyasının =A:L aralığına yapıştırmak istiyorum. Bunu kod ile nasıl yapabilirim. Bana örnek bir kod gösterebilir misiniz ?
Bazı araştırmalardan sonra farklı dosyadan veri çekmeyi başardım ama önce dosyayı açmam gerekiyor, ben bu işlemi dosyayı hiç açmadan yapmak istiyorum.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

bu kod hata verdi hocam

dener misiniz

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• çalışma sayfam.xlsm
    18 KB · Gösterim: 14
  • kapalı dosya.xlsx
    9.5 KB · Gösterim: 12
Çözüm
Çok teşekkür ederim elinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri