• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kapalı Dosyadaki Verileri Güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

murat_8181

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
220
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Değerli uzman arkadaşlar. Açık Kitap ve Kapalı isminde iki adet çalışma kitabım bulunmaktadır.( Açık kitap masaüstünde,Kapalı kitap ise masaüstündeki Data isimli klasörünün içinde bulunmaktadır) Açık Kitap isimli çalışmamdaki userform üzerinde bulunan textboxlara ben makro yardımı ile verileri alabiliyorum. Buraya kadar sıkıntı yok. Yapmak istediğim Textboxlara gelen verilerin herhangi birinde değişiklik yapıp güncelle dediğimde ilgili TC kimlik numaralı veriyi Kapalı çalışma kitabında bulup istenen gerekli değişikliği yapabilmek. Veriler Etkin ve İşten Ayrıldı olarak mükerrer kayıtlar içerebilmektedir. Yani aynı kişi birden fazla işe giriş çıkış yapabilmektedir. Ben Etkin yazan mükerrer kayıtta verileri güncellemek istiyorum. Kapalı isimli çalışma kitabımdaki veri satırı yaklaşık 7000 satırdan oluşmaktadır. Mevcut çalışmada textboxlara veriler gelmemekte, elle yazılmakta ben örnek olarak paylaştım sadece. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• AÇIK KİTAP.xlsm
    15.2 KB · Gösterim: 19
  • KAPALI.xlsx
    8.5 KB · Gösterim: 17
Ali bey çok teşekkür ederim örnek dosyada gayet güzel çalıştı.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri