• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kaç adet yazdırılacağını Text Box ile belirlemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Feylosof

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
130
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
İyi akşamlar arkadaşlar. Bir sayfayı kaş adet yazdırmak istediğimi USERFORM üstünde bulunan TEXTBOX'a yazarak çıktı almak istiyorum. Yazdığım kodda type mismatch hatası alıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

Dener misiniz?
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Merhaba, formunuza ComboBox ekleyin deneyin

Kod:

sayın aeGNoR ilginiz için çok teşekkür ederim. Kodunuzu uyguladım ama yukarıda sözünü ettiğim hatayı burda da verdi.

Sayın asax ilginiz için çok teşekkür ederim. Kodunuz çalıştı. Evde yazıcım olmadığı için sanki hangi rakamı seçersem seçeyim tek sayfa yazdırıyor. Ama tam olarak yarın görme imkanım olacak. Şimdiden teşekkürler.

Hepinize çok teşekkür eserim.
Sayın aeGNoR sizin kodunuz okuldaki bilgisayarda çalıştı. Evde bir türlü çalıştıramamıştım. Halbuki aynı sürüm. Emeğinize sağlık kalın sağlıcakla...

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri