• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü İşyeri Devamsızlık ve Aylık Maaş Listesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

FLYMETOTHEMOON

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 365 EN
Konuyu Başlatan
MERHABA DEVAMSIZLIK TAKİP LİSTESİ VE AYLIK MAAŞ HESAPLAMA LİSTESİ YAPIMINDA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

Çözüm
yani örnek olsun diye bişeler koydum ama siz kendi istediğiniz tabloyu oluşturup atarsanız biz onu süsler püsler formülleriz bu şekilde ne istediğin çok anlaşılmıyor
YARDIM EDEBİLİR MİİSN
yaparız bişeler
sadece maaş mı istiyorsun yan ödemeleriniz neler, Sosyal yardım olsun sendika olsun Yıllık izni vardiya tazminatı fazla mesai falan fıstık. Bordro kalemleriniz neler. (Vardiya exceli ayarlarız A B C li bişeler sorun değil)

yaparız bişeler
sadece maaş mı istiyorsun yan ödemeleriniz neler, Sosyal yardım olsun sendika olsun Yıllık izni vardiya tazminatı fazla mesai falan fıstık. Bordro kalemleriniz neler. (Vardiya exceli ayarlarız A B C li bişeler sorun değima

yaparız bişeler
sadece maaş mı istiyorsun yan ödemeleriniz neler, Sosyal yardım olsun sendika olsun Yıllık izni vardiya tazminatı fazla mesai falan fıstık. Bordro kalemleriniz neler. (Vardiya exceli ayarlarız A B C li bişeler sorun değil)
ya da şuan için öenmli olan aylık devamsızlık listesi yapabilirsen günler tarihler yazsın çalışanların isimleri gelemdiği güne çarpı koyalım

yaparız bişeler
maaş ve mesai
kişinin maaşının günlük ücretini ve saatlik ücreti olursa iyi olur

Örnek dosyanız yok mu örnek dosya başka birinin hazırlama fırsatı olamaz hocam

Ekli dosyalar

• MESAİ TAKİP.xlsm
    17 KB · Gösterim: 17
yani örnek olsun diye bişeler koydum ama siz kendi istediğiniz tabloyu oluşturup atarsanız biz onu süsler püsler formülleriz bu şekilde ne istediğin çok anlaşılmıyor

Ekli dosyalar

• örnek.xlsx
    10 KB · Gösterim: 19
Çözüm
Sayın FLYMETOTHEMOON eğer sorununuz çözüme kavuştuysa lütfen bilgi veriniz. Uzun zamandır beklemedesiniz. Yok eğer halen bir çözüm bulamadıysanız bizimle muhabere yapınız ve bir örnek dosya gönderiniz. Teşekkür ederim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri