• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ileri düzeyde excel bilgisi olan üçretli - ücretsiz

b3dir

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
taslagını ve bagzı eksıklerını hazırlamış oldugum excell i
dahada kolaylaştırıp
asp yada php olarak wpde yayınlamak istıyorum veri tabanı ve kodlama kısmını kendım yapabılırım
excell konusunda eksıklerı tamamlamadan hedeflediğim projeyi hayata geciremiyorum
bu konuda ileri düzeyde arkadasların yardımına ihtiyacım var
dosyanın bütünlemesi agır ve vakit kaybı olcağı için bilgisayarıma baglanarak projemi anlatmak istiyorum.

taslagını ve bagzı eksıklerını hazırlamış oldugum excell i
dahada kolaylaştırıp
asp yada php olarak wpde yayınlamak istıyorum veri tabanı ve kodlama kısmını kendım yapabılırım
excell konusunda eksıklerı tamamlamadan hedeflediğim projeyi hayata geciremiyorum
bu konuda ileri düzeyde arkadasların yardımına ihtiyacım var
dosyanın bütünlemesi agır ve vakit kaybı olcağı için bilgisayarıma baglanarak projemi anlatmak istiyorum.
Ücretli talepler için üst menüde bulunan özel talep kullanılmalıdır. Ya da ücretsiz soru sorulacaksa ilgili başlığın altına açılmalıdır. "İstek ve Öneriler" başlığı forum ile ilgili istek ve öneriler için kullanılmaktadır.
Ayrıca konu nasıl bir yere gidecek merak içindeyim. Rez.

Prayte1#2230 Discord ekleyin akşam mesai sonrası görüşelim.

Prayte1#2230 Discord ekleyin akşam mesai sonrası görüşelim.
size özelden telefon numaramı yolluyorum
musait oldugunuzda direk bilgisayarıma baglanarak yapılacak işlemi detayları ile birlikte anlatıp konuşabılırız.

size özelden telefon numaramı yolluyorum
musait oldugunuzda direk bilgisayarıma baglanarak yapılacak işlemi detayları ile birlikte anlatıp konuşabılırız.
Hocam telefon numaranızı paylaşmanıza gerek yok ve sitenin kullanım amacı dışında olduğu için yasak diye biliyorum Discord üyeliği açın en temizinden dosya paylaşımı ekran paylaşımı ve sesli görüşme yapıcaz

Hocam telefon numaranızı paylaşmanıza gerek yok ve sitenin kullanım amacı dışında olduğu için yasak diye biliyorum Discord üyeliği açın en temizinden dosya paylaşımı ekran paylaşımı ve sesli görüşme yapıcaz
discord uyelıgı acayım sorun yok ama oyle resımle felan anlatılcak bi şey degil mutlaka bilgisayarıma baglanıp kullandıgım excel in nasıl calıstıgını ve ne işe yaradıgını daha sagıklı anlayabılırısnız.
discord a ekleyecegım.

Bir video çekipte anlatabilirsiniz.
Bir üstadıda dediği gibi ücretli ysptıracsksanız üst solda özel talepler var orası ücretli bölüm.
Video çekip anlatırsanız önden anlayabiliriz konuyu.

Bir video çekipte anlatabilirsiniz.
Bir üstadıda dediği gibi ücretli ysptıracsksanız üst solda özel talepler var orası ücretli bölüm.
Video çekip anlatırsanız önden anlayabiliriz konuyu.
Tesekkur ederım geri dönüş sağladığınz için
benim için hassasiyeti olan bir proje yani böl çarp çağır getir düşey ara felan vs basit işlemler den oluşmuyor
ileri seviyede formuller+kodlamalar visual tabanlı,
herhangi bir sayfadan kodu alıp yapştırdıgımızda listeyi temize cekip süzgeclicek süzgeclenen sonuçları
kendi hesaplamasını yapıp 4parca halinde exccl klasorune kayıt edecek
ben de bu kayıt edilen verileri veri tabanı baglantısı ile sonucuya aktaracağım burası tamamen benım işim aktarma baglantı kurma veri tabanı blok açma vs vs
aslında programın bı kısmını kullanıyorum ama benı cok ugrastırıyor
saatlerce ben bunu biraz daha kısa tutmak yada tamamn arka planda kendısıne yaptırmak ıstıyorum.

konusunda tecrubelı ve ileri seviyede arkadaslarım bilgisayarıma planladıgımız saatler arasında baglanıp projeyi ve detayları görsebılırız.

Rica ederiz.
Normalde ücretsiz için normal konu ücretli için ise yukarı solsa Özel Talepler var.Orda yazın bence size yardımcı olurlar.
Kendi adıma çok anlamıyorum excelden.Ama dediğim gibi video vs... olsaydı bakabilirdik duruma.
Kolay gelsin.

Konuyu okuyanlar

Geri