• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü İki Tarih Arasında Pazar ve Resmi Tatillerin Olmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

AKALKAT

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
5
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Sn. Üstatlarım,

İnsan Kaynakları departmanında kullanmak üzere Yıllık izin günü-İhbar günü hesaplamalarına ihtiyacım var.

1. İki tarih arasında Pazar günleri , Dini bayramlar , Resmi Tatiller ve Arife günü hariç kaç gün var onu bulmak istiyorum. (Arife tam gün)

Ayrı olabilir,

2. Yukarıdaki şartlar geçerli olmak üzere bugünden geriye doğru 14 gün önce hangi tarihe denk geliyor onu da bulabilirmiyiz.

Denermisiniz

Ekli dosyalar

• iki tarih arası iş günü sayma.xlsm
    21.6 KB · Gösterim: 8
Denedim; Öncelikle emeğinize sağlık teşekkür ederim.

1. İki tarih arasında ki gün meselesinde ve geriye dönük 14 gün hesaplamasında zannediyorum arefe hariç tutulmuyor.
Kontrol edermisiniz.

2. Birde 14 gün değişken olabilir mi. Yani 14 standart olmasa gün sayısını manuel girsem ona göre hesaplasa (Kusura bakmayın ilk sorduğumda desem olurdu.)

yanginci34

Dosyayı kaydederken Aşağıdaki gibi hata alıyorum İlgilenebilirmisiniz.
Dosya-Seçenekler-Güven merkezi-güven merkezi ayarları-Belgeye özgü ayarlar kısmında "kaydederken dosya özelliklerinden kişisel bilgileri kaldır" seçeneğindeki tikini kaldırın.

Dosya-Seçenekler-Güven merkezi-güven merkezi ayarları-Belgeye özgü ayarlar kısmında "kaydederken dosya özelliklerinden kişisel bilgileri kaldır" seçeneğindeki tikini kaldırın.
Ellerinize sağlık çok çok teşekkür ederim. Harika olmuş tam istediğim gibi. Allah (C.C.) yar ve yardımcınız olsun.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri