• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü iki sayı arasındaki sayıları yazdırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

makroeko

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
44
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar,

Sizden ricam şu.

Örneğin D ve F sütunlarında bulunan iki sayının arasındaki sayıları ortadaki hücreye yazdırmak istiyorum. Bu iki sayı da dahil olacak. Örnekte basit bir şekilde göstermeye çalıştım.

Hem formülle hem de makro kodu ile yaparsak çok işime yarayacak. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Sayı yazdırma.xlsx
    14.1 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Merhaba arkadaşlar,

Sizden ricam şu.

Örneğin D ve F sütunlarında bulunan iki sayının arasındaki sayıları ortadaki hücreye yazdırmak istiyorum. Bu iki sayı da dahil olacak. Örnekte basit bir şekilde göstermeye çalıştım.

Hem formülle hem de makro kodu ile yaparsak çok işime yarayacak. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Deneyiniz
Makro ile;
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Merhaba arkadaşlar,

Sizden ricam şu.

Deneyiniz
Makro ile;
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Formül ile
Kod:

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-Sayı yazdırma.xlsm
    17.7 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Alternatif olarak ;

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ2-Sayı yazdırma.xlsx
    9.4 KB · Gösterim: 5
Deneyiniz. Alternatif.

Ekli dosyalar

• Sayı yazdırmaA.xlsx
    8.8 KB · Gösterim: 4
Alternatif olsun inceliyin:

Ekli dosyalar

• Sayı yazdırma.xlsx
    11 KB · Gösterim: 3
Bunu da bir deneyiniz. Rakamları değiştirebiliyorsunuz.

Ekli dosyalar

• Sayı yazdırmaA.xlsx
    9.2 KB · Gösterim: 3
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri