• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü İki liste arasında olmayanları listelemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Kadir Yapıcı

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
8
Excel V
Office 2013 EN
Konuyu Başlatan
Merhaba,

Bir listede olup diğerinde olmayan değerleri listelemek istiyorum, fakat "filter" formuluyle olmayacak sekılde office 16 öncesi excelde calısabilecek sekılde yapabilirmiyiz ?

Dosyada hersey mevcut, emekleriniz için teşekkürler şimdiden..

Ekli dosyalar

• 2 LISTE ARASI OLMAYANLARI LISTELEME.xlsx
    11.9 KB · Gösterim: 4
Merhaba,

Bir listede olup diğerinde olmayan değerleri listelemek istiyorum, fakat "filter" formuluyle olmayacak sekılde office 16 öncesi excelde calısabilecek sekılde yapabilirmiyiz ?

Deneyiniz
Yardımcı sütunlara :
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Sonuç Sütununa :
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-2 LISTE ARASI OLMAYANLARI LISTELEME.xlsx
    12.9 KB · Gösterim: 2
Merhaba,

DENEYİNİZ

Ekli dosyalar

• 2 LISTE ARASI OLMAYANLARI LISTELEME.xlsx
    13.5 KB · Gösterim: 4
Merhaba, formülü B3 e yazıp gereken kadar sağa kopyalayarak deneyin.

Kod:

Çözüm
Merhaba, formülü B3 e yazıp gereken kadar sağa kopyalayarak deneyin.

Kod:

Cevaplarınız için herkese teşekkürler, ekstra bir tablo yada yardımcı sutunlar olusturmak ıstemıyorum.
Aradıgım formul Galapagosun yazdıgı sekılde olursa daha ıyı olacak

JavaScript:

Formulu ıngılızceye cevırerek su sekılde yazdım fakat calısmadı.

Yanlış yazmışsınız, TOPLA değil TOPLAMA nın ingilizcesi olacak. AGGREGATE

Cevaplarınız için herkese teşekkürler, ekstra bir tablo yada yardımcı sutunlar olusturmak ıstemıyorum.
Aradıgım formul Galapagosun yazdıgı sekılde olursa daha ıyı olacak

JavaScript:

Formulu ıngılızceye cevırerek su sekılde yazdım fakat calısmadı.
Teşekkürler çalıştı, şimdi kendi tablomda uyarlayabilirsem calısacak ınsallah, deneyıp gerı donus yaparım
(y)

Formül 365 formülü olmadığı için dinamik DEĞİL. asıl dosyanıza uygularken bu durumu dikkate alın.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri