• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Hücredeki son sayıdan sonraki eksi işaretlerini kaldırmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ASLAN7410

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
83
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba.

Ekte gönderdiğim excel dosyamın E2 ile N27 arasında veriler mevcut, N27 son satır değil uzayıp gidiyor.

Yapmak istediğim E1-N1 hücrelerindeki rakamların arasına birleştir formülü ile eksi işareti ekledim, bu seferde son rakamdan sonradaki eksi işaretlerini formülle yok edemedim.

Formülle yok etmek istiyorum, yardımcı olur musunuz?
Yani yapmak istiğim örneğin formülle E sütunundaki verileri tek bir hücrede aralarına eksi işareti eklemek. (Excel eski versiyona göre hazırlayabilir misiniz?)

Ekli dosyalar

• Örnek1.xlsx
    11.7 KB · Gösterim: 4
Sayın Ali Bey, bu formül 2013 versiyonda çalışmıyor galiba, bu formülün sonucunu veren başka bir formül yazabilir misiniz?

KTF ile olabilirse deneyiniz;
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Kullanım için
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-Örnek1.xlsm
    17.4 KB · Gösterim: 1
Çözüm
Sayın SNNAY ellerinize sağlık, çüzüm güzel oldu, göndermiş olduğum excel dosyamın E1 hücresindeki son rakamdan sonraki eksi işaretlerini KTF olmadan sadece formülle kaybedebilir miyiz?

Cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum. Hepsi de güzel çözümler.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri