• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Hücre içindeki tarihleri başka hücreye alt alta getirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ASLAN7410

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
90
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba.

Ekte gönderdiğim excel dosyamın A1 hücresinde çeşitli tarihler mevcut.

Yapmak istediğim formülle bu tarihleri başka sütunda alt alta getirmek istiyorum.

Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Örnek.xlsx
    10 KB · Gösterim: 9
Çözüm
Merhabalar Sayın Alicimri hocamın da belirttiği gibi Office 365 versiyonu kullanıyorsanız G2 hücresine ;

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

*** 2021 Versiyonunda G2 hücresine yazılınca Dökülmeli Alternatif

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

*** Tüm Versiyonlarda Çalışan Alternatif G2 hücresine yazılıp Aşağı sürüklenmeli

Kod:

Yada Bir başka Sürüklemeli Alternatif

Kod:
Merhabalar Sayın Alicimri hocamın da belirttiği gibi Office 365 versiyonu kullanıyorsanız G2 hücresine ;

Kod:

*** 2021 Versiyonunda G2 hücresine yazılınca Dökülmeli Alternatif

Kod:

*** Tüm Versiyonlarda Çalışan Alternatif G2 hücresine yazılıp Aşağı sürüklenmeli

Kod:

Yada Bir başka Sürüklemeli Alternatif

Kod:

Çözüm
Sayın Ali Bey, ilginiz için çok teşekkür ediyorum, formülü uygulayınca #AD? hatası verdi.

Sayın VetExc, sizinde ilginiz için çok teşekkür ediyorum.

Office 2021 TR kullanıyorum.

Kod:
bu formül #AD? hatası verdi.
Diğer bütün formüllerin hepsi istediğim sonucu verdi.

Cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum.

Hayırlı günler diliyorum.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri