• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Hatalı şifre girişinde tekrar deneme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

LİNDA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
68
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba forumda aramalarım sonucunda userformu şifre ile açma kodlarıyla bir userform oluşturdum . Hatalı şifre girince tekrar giriş için textbox1 e dönüş yapmıyor dosya komple kapanıyor. Hatalı giriş sonrasında uyarı mesajından sonra textbox1 dönüş yaparak en az 2 üç kez deneme izni versin istiyorum .

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• PERSONEL ŞİFRELİ.xlsm
    83.3 KB · Gösterim: 11
Çözüm
Şifre girişini tekrar düzenledim. Pasword userform da yapılan Yapılan işlemlerde
-3 defa yanlış şifre girme hakkı,
-User formu kapatma (x Tuşu) Engeli,Ctrl+c Esc iptali
-Kullanıcı logu (Giren kullanıcı ve zamanı)
-Kullanıcılara tanımlanan sayfalara girebilir , Yani girebileceği sayfaları belirtme ( 3 Sayfa)
-Admin için Login sayfası
-Kullanıcı isimleri büyük küçük harf duyarlı
Kodları aşağıdaki gibi uyarlayın
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Merhaba Sayın @Suskun şu araya sizin kodları ekledim ama excel açık kalıyor ama işlem yapamıyorum
Kod:

Çift kontrollü giriş mi olacak tek kontrollü giriş mi?

Çift kontrollü kullanıcı adı ve şifrenin doğru olması

Şifre girişini tekrar düzenledim. Pasword userform da yapılan Yapılan işlemlerde
-3 defa yanlış şifre girme hakkı,
-User formu kapatma (x Tuşu) Engeli,Ctrl+c Esc iptali
-Kullanıcı logu (Giren kullanıcı ve zamanı)
-Kullanıcılara tanımlanan sayfalara girebilir , Yani girebileceği sayfaları belirtme ( 3 Sayfa)
-Admin için Login sayfası
-Kullanıcı isimleri büyük küçük harf duyarlı

Ekli dosyalar

• PERSONEL ŞİFRELİ sskn.xlsm
    101.4 KB · Gösterim: 35
Çözüm
Sayın @Suskun çok çok teşekkür ederim harika bir çalışma olmuş beklentilerimin üzerinde .Hakkınızı helal edin

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri