• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Harfe Duyarlı İki Listeyi Karşılaştırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

AHMET4615

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
87
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
İki Sütun Arasındaki Paylaşılan Büyük/Küçük Harfe Duyarlı Ortak Olan Değerleri 365 Versiyonlara Göre G Sütununda Yapıyorum Fakat Eski Versiyonlara H Sütununda Yapıyorum Hata Veriyor Yardımcı Olurmusunuz

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsx
    11.8 KB · Gösterim: 6
Çözüm
İki Sütun Arasındaki Paylaşılan Büyük/Küçük Harfe Duyarlı Ortak Olan Değerleri 365 Versiyonlara Göre G Sütununda Yapıyorum Fakat Eski Versiyonlara H Sütununda Yapıyorum Hata Veriyor Yardımcı Olurmusunuz
Deneyiniz
Yardımcı Sütuna :
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Sonuç Sütununa:
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Deneyiniz
Yardımcı Sütuna :
Kod:
Sonuç Sütununa:
Kod:

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-BÜYÜKKÜÇÜKORTAKHARFBUL.xlsx
    12.8 KB · Gösterim: 1
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri