• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü GÜNLÜK ÜRETİM kısmında 1 nisan D ŞİRKETİNİ, yanındaki FİRMALAR sayfasında 1 Nisan D şirketine otomatik atmasını istiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

derya esma

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
GÜNLÜK ÜRETİM kısmında 1 nisan D ŞİRKETİNİ, yanındaki FİRMALAR sayfasında 1 Nisan D şirketine otomatik atmasını istiyorum. Bunu tüm harf şirketleri için uygulamak istiyorum. Tüm tarihler otomatik olarak gelsin istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• NİSAN.XLSX
    32.9 KB · Gösterim: 16
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Şeklinde çağırabilirsiniz. Bir firmayı örnek olması adına yaptım. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• NİSAN.XLSX
    32.1 KB · Gösterim: 9
Ya da firmalar sabitse aşağıdaki gibi otomatik çalışma kitabı başlayınca veriyi atar. Ek olarak Ay sabit 31 gün olarak kalsın. Ay 30 çekse de 31. güne veri girmeyin. Yoksa her ay formül değişecek.

Ekli dosyalar

• NİSAN.xlsm
    39.9 KB · Gösterim: 4
Öncelikle Forum sitemize hoş geldiniz. @derya esma

C3'e yapıştırıp aşağı doğru çekin.
Diğer firmalarında üretim sütununa C3:C33'ü kopyalayıp yapıştırın.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
GÜNLÜK ÜRETİM kısmında 1 nisan D ŞİRKETİNİ, yanındaki FİRMALAR sayfasında 1 Nisan D şirketine otomatik atmasını istiyorum. Bunu tüm harf şirketleri için uygulamak istiyorum. Tüm tarihler otomatik olarak gelsin istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
dosyayı inceleyebilir misiniz? bu mudur istediğiniz?

Ekli dosyalar

• NİSAN-1.XLSX
    32.9 KB · Gösterim: 13
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri