• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Google Maps Excele Harita Çekme Sorunu

Uguratik

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Değerli ustalarım elimde google haritalar üstünden excele; belirtilen koordinatı alıp harita yapıştırma ile ilgili bir kod var ancak kodu çalıştırdığımda hata veriyor nerede hata verdiğini bulamadım yardımcı olabilirmisiniz kod aşağıdaki gibidir. ilgilenen ustalarıma şimdiden sonsuz teşekkür ederim

C:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Run-time error '1004':
Pictures sınıfının inser özelliği alınamıyor
hatası ile karşılaşıyorum

Paylaşmaya çalıştığım dosya sunucunun işlemesi için çok büyük hatası alıyorum forum üstünde size nasıl gönderebilirim bu arada ilginiz için çok teşekkür ederim

dosyanızı dosya paylaşım sitelerinden birine yükleyip linkini burada paylaşırsanız dosyanızı indirebilirim

Download link
Bağlantı Silinmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli hocam şifreyi bilmiyorum ancak ek'deki diğer dosya ile vba şifresini kaldırıp görüntülüyebiliyorum ek'de remove pasword dosyasınıda gönderiyorum (merak etmeyin temizdir excel dosyasıdır) kesinlikle virüs yoktur tarama yapabilirsiniz
İndirme bağlantısı
Bağlantı Silinmiştir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli hocam şifreyi bilmiyorum ancak ek'deki diğer dosya ile vba şifresini kaldırıp görüntülüyebiliyorum ek'de remove pasword dosyasınıda gönderiyorum (merak etmeyin temizdir excel dosyasıdır) kesinlikle virüs yoktur tarama yapabilirsiniz
İndirme bağlantısı
Bağlantı Silinmiştir.
15. Dosya, sayfa, vba kodları kısıtlı/şifreli örnek uygulamalar sorulmaksizin siteden kaldırılır. Tekrarında üyelik iptal edilir.
Okuyunuz...

Merhabalar,

Kısa kodları belirtilen ülkeler ve adresler için harita üzerinde gösterim yapmam gerekiyor. AAA veya BBB diye belirtilenler Nakliye firmaları en uygun teklif verenler dosyada turkuaz rengindedir. Acaba teklifine bakmak istediğim adrese veya ülke ye tıklayınca harita üzerinde açıp en uygun teklifi veren firmayı gösterilebilir mi? Destek olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• NAVLUN LİSTESİNİN HARİTAYA AKTARIMI.xlsx
    15.7 KB · Gösterim: 5

Konuyu okuyanlar

Geri