• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Gizleme kodunu hızlandırma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Vurkan

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
27
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar merhaba; dosyamda açılışta COŞAR isimli sayfanın açılması, açılırken de belli satırların gizlenmesi için bir modüle:

HTML:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Makrolarını netten bularak dosyama güncelledim. Açılışta COŞAR isimli sayfa açılıyor. ancak Gizle makrosu hemen çalışmıyor. Satırlar birkaç saniye gözüküp sonra gizliyor. Gizleme makrosunun daha hızlı çalışıp bu satırların açılışta hiç görünmemesi için ne yapmalıyım. Saygılar.

Şu şekilde dener misiniz?

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Gizleme ve Gösterme için tüm hücrelerin For/Next ile tarandığı görülüyor. Bu yüzden gereksiz yere süre uzuyor. Tek hamlede bul/gizle yapan kod var.
Kod:

Çözüm
Sayın caylak üstadım önerdiğiniz yöntemde bir fark olmadı.
Sayın Kuşdili üstadım verdiğiniz kodlar işimi halletti. Her ikinize de teşekkür ediyorum.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri