• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

    Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sabit Forum KURALLARI

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Katılım
7 Mar 2021
Mesajlar
212
Aldığı beğeni
228
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
ExcelCozum.Com internet kullanıcıları arasında benimsenmiş , misyon sahibi, hedefleri olan ve sürekli yinelenen ekibi ile sabit kalmamak ve düzenli olarak güncellenme mantığını taşıyan ayrıca "çalışmalarında sınır tanımama" düşüncesi ile şekillenmiş ve daima hedeflerini belirliyerek başarıya ulaşmayı bilen bir marka olmak için sizlerin hizmetine sunulmuştur. Hiyerarşik bir sistem üzerine kurulu olan ve tek amacı ''GÖNÜLLÜ YARDIMSEVER''lerle birlikte sorun çözme odaklı bir forum sitesi oluşturmak olan platformumuzun tüm yöneticileri ve ''YARDIMSEVER'' üyeleri etkin yönetici / kullanıcı ilişkilerine sahip , kendi pozisyonlarında deneyim ve tecrübe sahibi herhangi bir problem anında duruma müdahele edebilme hakkına sahip, sorun çözebilme kabiliyetiyle ekip çalışmasına yatkın bireylerdir. Sizlerinde bu haklardan ücretsiz olarak yararlanabilmeniz için uymanız gerek ve düzenin sağlanabilmesi için yönetim tarafından belirlenmiş kurallar bulunmaktadır.

Bu kuralların başında bilmeniz gereken bir diğer hususta sitemizin paylaşım odaklı yardımlaşma sitesi olduğudur.

Tekrarlıyoruz;

Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir.

Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Excelcozum.com hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda iletişim sayfası üzerinden ulaşıldığı taktirde mesaj, konu, resim yada metinler en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.

Bu bilgilendirme dışında sitemize üye olan tüm bireyler aşağıda ve yukarıda sıralanmış tüm kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

Kurallar

1)
Sitemize üye olurken profilinizde yer alan üye adı, profil resmi, avatar, imza gibi üyeye ait bilgilerde hiç bir şekilde hiç bir siyasi parti veya terör örgütünün adı, simgesi, bayrağı, temsil edilen kişikleri ve bunların isimleri, resimleri yer almamalıdır.

2) Ulu önderimiz ATATÜRK'ün ve Cumhuriyet'imizin değerlerini kötüleyecek resim, imza, avatar, üye adı gibi bilgiler kullanılmayacaktır.

3) Hiç bir üyemizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz, ücretli işlemlerde kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz.

4) Örf ve adetlere, dini değerlere aykırı üye adı, imza, avatar ve profil resimleri kullanılamaz.

5) T.C. Cumhurbaşkanı'na, Bakanlara, bugüne kadar DEVLET çatısı altında hizmet etmiş hiç bir kişiliğe hakaret kabul edilemez.

6) Forum içerisinde üyelerin kendi arasında tartışma, küfür, aşağılama, hakaret gibi eylemlerine kesinlikle müsaade edilmeyecektir.

7) Sorunuzu uygun başlık altında sorunuzu ifade edecek bir başlık altında (Türkçe yazım kurallarına uyarak) açınız.

8) Konu açarken sorunuzun ve konu başlığınızın tamamı büyük harf olmamalı

9) Sorunuzla ilgili örnek dosyanızı (özel bilgiler olmayacak şekilde) hazırlayınız.

10) Dosyanızda yapılmasını istediğiniz düzenleme ile ilgili başlığınızın altına açıklama yazınız.

11) Çözüm için alternatifleri belirtiniz. (işlev,vba, pivot table vs gibi)

12) Dosyanızda Talebinizi daha netleştirin. (mümkünse istiğiniz sonucu yada bir kısmını manuel olarak oluşturarak gösterin.)

13) Dosyada data ile istenilen tabloda aynı başlıkları kullanın. Ve tanımlama yaparken Sayfa1 A1:A500 aralığı gibi net adres belirtin.

14. Forum kurallarına uymayan başlık ve içerik Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar Alanına Taşınır. Kullanıcı gereken düzeltmeyi yaparak sorusunu yeniden uygun başlık altında açmalıdır.

15. Dosya, sayfa, vba kodları kısıtlı/şifreli örnek uygulamalar sorulmaksizin siteden kaldırılır. Tekrarında üyelik iptal edilir.
 
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Üst