• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Formülü Son Satıra Kadar çekmek.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

bulentkars

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
78
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba;

Aşağıdaki kodu K7 ile L7 hücrelerine yazıp daha sonra I kolonunda en son satıra kadar formülleri uyguluyorum. I7 de tek satır olduğunda bir üstteki biçimlendirmeyi alt satıra yapıyor, ama birden fazla satır varsa eğer sorunsuz formülü en son satıra kadar çekiyor.
yapmak istediğim sadece bir satırda veri varsa eğer formülü sadece 7.satıra uygulayacak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Sadece 1 satır olduğunda üstteki biçimleri 7.satıra alıyor.
1727265869827.png

Düzgün hali 1 Satırdan fazla olunca sorun yok
1727265813457.png

Çözüm
Merhaba;

Aşağıdaki kodu K7 ile L7 hücrelerine yazıp daha sonra I kolonunda en son satıra kadar formülleri uyguluyorum. I7 de tek satır olduğunda bir üstteki biçimlendirmeyi alt satıra yapıyor, ama birden fazla satır varsa eğer sorunsuz formülü en son satıra kadar çekiyor.
yapmak istediğim sadece bir satırda veri varsa eğer formülü sadece 7.satıra uygulayacak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyayı görüntüle 28611

Düzgün...
Merhaba;

Kod:

Ekli dosyayı görüntüle 28611

Düzgün hali 1 Satırdan fazla olunca sorun yok
Ekli dosyayı görüntüle 28610
Son kod kısmını
Kod:
olarak dener misiniz

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri