• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Formülü Aşağı Çektiğinde Aralığın Yan Sütundan Veriyi Alması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

fatiherol

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
16
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
D4 TE BULUNAN FORMÜLÜ AŞAĞI ÇEKTİĞİMİZDE VERİLERİ GETİRMİYOR SİZCE NASIL DÜZELTİLEBİLİR ?
D3: D42 NİN F3:F42 OLMASI LAZIM AŞAĞI DOĞRU ÇEKTİĞİMİZDE YANİ KAYMASI LAZIM
C3:C42 NİNDE G3:G42 OLMASI GEREKİYOR.

Ekli dosyalar

• Personel Çalışma Durumu - Kopya.xlsx
    1.9 MB · Gösterim: 10
Merhaba
Hocam öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim Eylül ayına kadar getiriyor fakat Ekim ayına kadar çektiğimde getirmiyor.
Birde E sütunundaki eğersay formülüde aynı şekilde 2 sütun atlayarak işlem yapması gerekiyor emekleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba,

Eylül ayı için d4 e yeni bir formül yazdım inceleyin konuşalım üzerinde

Ekli dosyalar

• Personel Çalışma Durumu - Kopya.xlsx
    1.9 MB · Gösterim: 3
Merhaba,

Eylül ayı için d4 e yeni bir formül yazdım inceleyin konuşalım üzerinde
Merhaba

bu şekildede istenilen sonucu veriyor yanlız ekime geçince vermiyor her aya ayrı ayrı o formülü girdiğimizde olur sanırım.

teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Merhaba

bu şekildede istenilen sonucu veriyor yanlız ekime geçince vermiyor her aya ayrı ayrı o formülü girdiğimizde olur sanırım.

teşekkürler ilgilendiğiniz için.
Merhaba,

Formülün bir önceki halinde de her ay için değişmesi gerek. bu şekilde daha net olur gibi geldi....

Rica ederim

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri