• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Formülle otomatik yazdırma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

İSO1970

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2010 EN
Konuyu Başlatan
Formülle otomatik yazdırma
Üstadlar ilgili açıklama ve istene dosya içerisinde açıklanmıştır yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• KULUÇKA ÇİZELGESİ.xlsx
    11.9 KB · Gösterim: 5
Çözüm
K sütunundaki ördek, hindi vs. Kelimelerden sonraki fazla bırakılan boşlukları silin.

D2 hücresine aşağıdaki formülü yazıp aşağı sürükleyin
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

G2 hücresine bunu yazıp formülü aşağı doğru sürükleyin.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Merhaba,
c sütuna 20 yazdığında h 140 yazsın diye belirtmişsin. L sütünden veri alacak. veriler gün belirtiğin veriler ise fiyat. orada bir çelişki var. onu anlayamadım.

K sütunundaki ördek, hindi vs. Kelimelerden sonraki fazla bırakılan boşlukları silin.

D2 hücresine aşağıdaki formülü yazıp aşağı sürükleyin
Kod:

G2 hücresine bunu yazıp formülü aşağı doğru sürükleyin.
Kod:

Çözüm
Merhaba,
c sütuna 20 yazdığında h 140 yazsın diye belirtmişsin. L sütünden veri alacak. veriler gün belirtiğin veriler ise fiyat. orada bir çelişki var. onu anlayamadım.
Adet fiyatı da M sütununda (örnek:HİNDİ 20X7=140 TL)

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri