• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Formdaki verilerin listbox a yazılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ondergulec

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba, internetten bulduğum dosya üzerinde değişiklikler yaparak bir stok takip programı yapmak istiyorum ancak aşağıda belirttiğim 2 farklı sorunum var.

ekteki örnekte görülebileceği gibi formu dolduruyorum ancak listbox da veriler gözükmüyor ama arka planda belirtilen sayfaya verileri yazıyor. rapor çektiğimde de gözükmüyor maalesef.
2. sorum ürün girdiğimde ebatları da kontrol etmesini istiyorum. Şu an farklı ebatlarda da ürün girsem sadece ada göre kontrol edip üstüne yazıyor oysa ki isimleri aynı olsa bile farklı ebatlarda olanlar için farklı bir ürün gibi görmesi lazım.

Teşekkür ederim...

vba şifre: Fener1907*

Ekli dosyalar

• 1_Stok Yönetim Sistemi.xlsm
    118.5 KB · Gösterim: 18
Sayın @ondergulec hoşgeldiniz.
frm_Product_Master userform üzerinde bulunan
Sub Show_Product_Master() eventindeki
aşağıdaki satırı silin.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Merhaba, teşekkür ederim yanıtınız için.

Belirttiğiniz satırı sildim ama hala listbox a verileri göstermiyor :(

CSS:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
satırını

CSS:
olarak değiştirirseniz tarihe göre verileri alır.

Çözüm
CSS:
satırını

CSS:
olarak değiştirirseniz tarihe göre verileri alır.
Bu çalıştı hocam, teşekkür ederim.

Ürün adı ile birlikte en x boy kontrolünü nasıl yaptırabilirim.... aynı ürün adı olsa bile en x boy farklı olduğunda stok kontrolünü ayrı ayrı tutması lazım.

Teşekkür ederim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri