• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Fiyatları Güncellemek İsterken #DEĞER! Sorunu Yaşıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

enginkarci

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar merhaba.Excell de çok fazla bilgim yok. A ve B sütununda bulunan fiyatları yüzde 10 arttırmak istiyorum.
Formul olarak su sekilde bir yol izliyorum =A1*1.1 A sütununda olanların fiyatlarını yüzde arttırıyor fakat aynısını B sütununa yapınca #DEĞER! Diye hata veriyor.yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli dosyalar

• trendyol.xlsx
    49.2 KB · Gösterim: 5
A sütünü verileriniz "." ile ayrılmış B sütünü virgül ile Türkçe excel kullanıyorsanız noktaları virgüle çevirin

Çözüm
Arkadaşlar merhaba.Excell de çok fazla bilgim yok. A ve B sütununda bulunan fiyatları yüzde 10 arttırmak istiyorum.
Formul olarak su sekilde bir yol izliyorum =A1*1.1 A sütununda olanların fiyatlarını yüzde arttırıyor fakat aynısını B sütununa yapınca #DEĞER! Diye hata veriyor.yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli dosyalar

• trendyol.xlsx
    48.9 KB · Gösterim: 2
deneyiniz

Ekli dosyalar

• trendyol.xlsx
    124.8 KB · Gösterim: 1
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri