• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Filtreye Göre Bakiye

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

gy121

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
22
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Tekrar yeni konu açtığım için mazur görün lütfen. Dün Alicimri hocamın yardımyla bir formül oluşturduk. Dosyayı biraz geliştirdim. Fakat ek olarak Alicimri hocamın formülündeki bakiyeye, Bankadan Para çekmeye pozitif değeri, Bankadan Para Çekmede de negatif değeri nasıl ekleyebilirim. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Kasa Gelir Gider.xlsx
    150.8 KB · Gösterim: 0
Çözüm
Formül düzenlenmiştir. Forumu Meşgul ettiğim için hakkınızı helal edin

=EĞER(E3="";"";EĞER(I3="Gelir";E3;EĞER(VE(H3="Bankaya Para Yatırma";I3="");E3;-(E3))))
Tekrar yeni konu açtığım için mazur görün lütfen. Dün Alicimri hocamın yardımyla bir formül oluşturduk. Dosyayı biraz geliştirdim. Fakat ek olarak Alicimri hocamın formülündeki bakiyeye, Bankadan Para çekmeye pozitif değeri, Bankadan Para Çekmede de negatif değeri nasıl ekleyebilirim. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Eski dosyayı yüklemişim. Son hali buradadır.

Ekli dosyalar

• Kasa Gelir Gider.xlsx
    128.9 KB · Gösterim: 5
Formül düzenlenmiştir. Forumu Meşgul ettiğim için hakkınızı helal edin

=EĞER(E3="";"";EĞER(I3="Gelir";E3;EĞER(VE(H3="Bankaya Para Yatırma";I3="");E3;-(E3))))

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri