• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Farklı Sayfadan veri aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

talip21

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
184
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı günler arkadaşlar. Ekli dosyada Bilgi sayfasında bulunan personellerden emekli olan personelin bilgilerini BORDRO sayfasına aktarmak istiyorum bir türlü yapamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Ekli dosyalar

• AS.xlsm
    138.3 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Hocam tam veri doğrulama ile uğraşırken siz gönderdiniz. Çok sağ olun.
--- Hocam bu belgeyi ben tek kullanmayacağım benim amacım konuya hakim olmayanları daha kolay yönlendirmek. Veri doğrulamada tıklama yeri tam net olarak görünmüyor. Onlara isim seçilecek yeri daha belirgin bir şekilde tıklamaları için bir yol arıyorum. Combobox buna uygun ama onunla yapma imkanı var mı acaba.
Eki inceleyin
Hayırlı günler arkadaşlar. Ekli dosyada Bilgi sayfasında bulunan personellerden emekli olan personelin bilgilerini BORDRO sayfasına aktarmak istiyorum bir türlü yapamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Merhaba,
Emekli bilgisini nereden alıyoruz ?

ektedir.

Ekli dosyalar

• AS.xlsm
    136.6 KB · Gösterim: 5
var tabiki veri doğrulamayı bilmiyor musunuz?
Hocam ismin olduğu yere combobox ekleyerek bu bilgileri getirmek mümkün mü acaba. Bilgi sayfasından ismi görüp tıklayarak alma şeklinde

Buda veri doğrulamalı liste

Ekli dosyalar

• AS.xlsm
    136.9 KB · Gösterim: 4
var tabiki veri doğrulamayı bilmiyor musunuz?
--- Hocam bu belgeyi ben tek kullanmayacağım benim amacım konuya hakim olmayanları daha kolay yönlendirmek. Veri doğrulamada tıklama yeri tam net olarak görünmüyor. Onlara isim seçilecek yeri daha belirgin bir şekilde tıklamaları için bir yol arıyorum. Combobox buna uygun ama onunla yapma imkanı var mı acaba.

Eki inceleyin

Ekli dosyalar

• AS.xlsm
    255.7 KB · Gösterim: 11
Çözüm
Geri