• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Farklı excelden veri çekme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

A. Gnş

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
29
Excel V
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar;
Excel2 dosyamdan, Excel dosyama ETOPLA veya diğer formüller ile veri çekiyorum.
Excel2 dosyasını açmadan, Excel dosyamı açtığımda #DEĞER hatası veriyor.
Bu problemi nasıl çözerim.
Yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• Excel.xlsx
    9.3 KB · Gösterim: 4
  • EXCEL2.xlsx
    8 KB · Gösterim: 5
Merhaba,

Kontrol eder misiniz ?

Ekli dosyalar

• Excel.xlsm
    15.9 KB · Gösterim: 8
  • EXCEL2.xlsx
    8.4 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Merhaba,

Kontrol eder misiniz ?
Elimde birbirine bağlantılı farklı bir excel daha var. Veri alınan exceli açmadan, veri alan exceli açtığımda verileri getiriyor. Excelde herhangi bir makro da yok. Ekleri bulunan excel gibi yeni bir şablon oluşturdum, ancak veri alınan exceli açmadan veri alan exceli açtığımda rakamları getirmiyor.
Eski excel, makrosuz rakamları nasıl getiriyor, bir formülü mü var acaba, yada herhangi bir menüden işlem mi yapmam gerekiyor, onu çözmek istedim.

Elimde birbirine bağlantılı farklı bir excel daha var. Veri alınan exceli açmadan, veri alan exceli açtığımda verileri getiriyor. Excelde herhangi bir makro da yok. Ekleri bulunan excel gibi yeni bir şablon oluşturdum, ancak veri alınan exceli açmadan veri alan exceli açtığımda rakamları getirmiyor.
Eski excel, makrosuz rakamları nasıl getiriyor, bir formülü mü var acaba, yada herhangi bir menüden işlem mi yapmam gerekiyor, onu çözmek istedim.

Veri sekmesinden bağlatıları kontrol eder misiniz ?

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri