• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Excell Hesaplama Yardımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

assento

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Şimdi Tablomda 5 Hedef var ve bu hedeflerin bir karşılığı var . Örnek I1:I352 içindeki 2 olanların karşısında olanları toplayıp , 1 olanlardan çıkaracak. Bunu bir türlü yapamadım.

Örnek dosya ve senaryo paylaşırsanız, yardımcı olabiliriz.

Çözüm
Deneyiniz.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Örnek dosya ve senaryo paylaşırsanız, yardımcı olabiliriz.
Tabiki hocam hemen atayım hedefler
1.hedef %5
2.hedef %10
3.hedef %15
4.hedef %25
5.hedef %40
Stop -%30
Hedeflere Gelip Eksi Yazanlar oluyor çoğunlukla mesela örnek veriyorum hedef 3 e geldi geldikten sonra stop oldu -%15 gibi.

hedef 3 e gelenleri toplayacak ve hedef 2 1 de eksi yazanları toplamayacak bir türlü çözemedim hocam

Merhaba assento örnek excel dosyası paylaşıp üzerinde yapmak istediklerinizi örneklendiriniz. Aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim.

Merhaba assento örnek excel dosyası paylaşıp üzerinde yapmak istediklerinizi örneklendiriniz. Aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim.

SORUN Çözüldü Yardımcı Olan Hocalarıma ve Arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri