Çözüldü Excelden Klasöre Veri Gönderme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Mtudes

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
92
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba
Excel çalışma kitabım" Örnek "adlı klasör dosyasının içinde.Bu dosya içersinde aynı zamanda Excel Çalışma Kitabından Pdf oluşturup Gönderdiğim" Pdf Kayıtları" adlı bir klasör daha mevcut.Örnek adlı klasörümün yerini belli bir zaman sonra değiştirmek zorunda kalacağım.Örnek klasörünün yeri değiştiği zamanda "Pdf Kayıtları" na veri gönderilmesi mümkünmüdür?Örnek adlı klasörün konumuna gerek duyulmadan "Pdf Kayıtları" na veri göndermek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

Çözüm
Aynı klasörün içersindeki "Pdf Kayıtları" isimli klasörün içersine göndermek istiyorum.
thisworkbook.path ile Pdf kayıtları isimli doysa arasında nasıl bağlantı kurabilirim ?
Normalde "Örnek Konum Adresi\Örnek\Pdf Kayıtları\" & "Dosya ismi" şeklinde burdaki Örnek Konum Adresi\Örnek yerine thisworkbook.path yazınca hata alıyorum.
Kullanmanız gereken düzen
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Şeklinde olmalı. Böyle yapmadıysanız bir de bu şekilde dener misiniz?

Refaz

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3,892
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Merhaba.
Yer değişince excel aynı klasör içinde olacaksa thisworkbook.path ile o yolu bulabilirsiniz.Değise bir hücreye o klasör adını yazıp ordan işlem yaptırın.

Mtudes

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
92
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba.
Yer değişince excel aynı klasör içinde olacaksa thisworkbook.path ile o yolu bulabilirsiniz.Değise bir hücreye o klasör adını yazıp ordan işlem yaptırın.
Aynı klasörün içersindeki "Pdf Kayıtları" isimli klasörün içersine göndermek istiyorum.
thisworkbook.path ile Pdf kayıtları isimli doysa arasında nasıl bağlantı kurabilirim ?
Normalde "Örnek Konum Adresi\Örnek\Pdf Kayıtları\" & "Dosya ismi" şeklinde burdaki Örnek Konum Adresi\Örnek yerine thisworkbook.path yazınca hata alıyorum.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
866
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Kullanmanız gereken düzen
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Şeklinde olmalı. Böyle yapmadıysanız bir de bu şekilde dener misiniz?

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar