Soru Excel verilerini word ile baskı almak

baranates

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Aşağıda verdiğim verileri, 2. görseldeki word dosyasının weight kısmına sıra sıra alarak baskı almam gerekiyor, nasıl yapacağımı çözemedim yardımcı olur musunuzEkran görüntüsü 2024-01-25 123750.pngEkran görüntüsü 2024-01-25 123811.png

mana97

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
51
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
neden word hocam baskı ile yazdırmaktan mı bahsediyorsunuz bunu excelde yapabilir.

mana97

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
51
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
o şekilde yapılabilirse o da olur tek derdim o verileri tek tek yazmamak
yapılır yapılırda yüklediğniz excel foto su ile word fotosu arasında konu bağlantısı kuramadım palet diye başlık var altındada sayılar var ama word olarka attığınız foto ile ne bağlantılı isteğinizi biraz açıklayıcı belirtirseniz sitede ben veya diğer arkadaşlar yardımcı olabilir

Ahmet

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
408
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Merhaba

Word üzerinden Postalar / Adres Mektup Birleştirmeyi kullanabilirsiniz.

Her müşteri için tablodan verileri getirtebilirsiniz. Bir tane şablon oluşturmanız yeterli.

baranates

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
yapılır yapılırda yüklediğniz excel foto su ile word fotosu arasında konu bağlantısı kuramadım palet diye başlık var altındada sayılar var ama word olarka attığınız foto ile ne bağlantılı isteğinizi biraz açıklayıcı belirtirseniz sitede ben veya diğer arkadaşlar yardımcı olabilir
Şöyle izah edeyim, excel dosyasında gördüğünüz veriler kg cinsinden ağırlık verileri. Benim bu word dosyasında ki ağırlık kısmına sıra sıra bu verileri alarak sticker bastırmam gerekiyor. Tek tek yazmadan önce sizden fikir alayım istedim

mana97

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
51
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Bir tane manuel olarak elle doldurup excel yükleyebilir misiniz o excel üzerinde sırayla çıktı alabileceğiniz otomatik çalışan bir kurgu üzerinde çalışabilirim.

Konuyu okuyanlar