• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü excel vardiya yardım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

BurakYlmz

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
2
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
excel de sayfa 1 de bulunan ara gün gece yazan yerler var. sayfa 2 de ara yazan yere ara yazınca sayfa 1 de aynı hücrede ara yazmasını , gün yazınca gün yazmasını , gece yazınca gece yazmasını istiyorum. ancak sayfa 2 de herhangi bir hücreye r hı yı uı yazınca sayfa 1 de yazılan hücrede ara yazıyorsa ara , gün yazıyorsa gün yazmasını istiyorum. yani sayfa 1 de yazılan r uo yı gibi yazıların etki etmemesini istiyorum. nasil bir formül uygulayabilirim

Ekli dosyalar

• EXCEL FORMÜLLEİR.xlsx
    18.4 KB · Gösterim: 7
excel de sayfa 1 de bulunan ara gün gece yazan yerler var. sayfa 2 de ara yazan yere ara yazınca sayfa 1 de aynı hücrede ara yazmasını , gün yazınca gün yazmasını , gece yazınca gece yazmasını istiyorum. ancak sayfa 2 de herhangi bir hücreye r hı yı uı yazınca sayfa 1 de yazılan hücrede ara yazıyorsa ara , gün yazıyorsa gün yazmasını istiyorum. yani sayfa 1 de yazılan r uo yı gibi yazıların etki etmemesini istiyorum. nasil bir formül uygulayabilirim
Alternatif olarak bir de bunu deneyiniz. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• EXCEL FORMÜLLEİR.xlsx
    20 KB · Gösterim: 5
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri