• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Excel slot formülleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Reason01

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
33
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba herkese kolay gelsin. excelde slotlara göre günleri doldurup, fazla kalanları bir sonraki güne atmasını istiyorum ama. örnek bir tablo bırakıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
örn. bir güne 5 dk lık 15 tane slot verilmesi gerekirken 18 tane verilmişse, 3 tanesi bir sonraki güne kayacak. bir sonraki gün 20 tane verildiyse (önceki günnden gelen 3+12 ) daha yazılıp 2. günden artan 8 kişi bir sonraki güne gibi gibi. elimde büyük bir data var tek tek bunları yapmam gaftalar sürecek. yardımcılarınızı bekliyorum umarım haleldilebilir

Ekli dosyalar

• örnek.xlsx
    8.5 KB · Gösterim: 4
Çözüm
Merhaba herkese kolay gelsin. excelde slotlara göre günleri doldurup, fazla kalanları bir sonraki güne atmasını istiyorum ama. örnek bir tablo bırakıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
örn. bir güne 5 dk lık 15 tane slot verilmesi gerekirken 18 tane verilmişse, 3 tanesi bir sonraki güne kayacak. bir sonraki gün 20 tane verildiyse (önceki günnden gelen 3+12 ) daha yazılıp 2. günden artan 8 kişi bir sonraki güne gibi gibi. elimde büyük bir data var tek tek bunları yapmam gaftalar sürecek. yardımcılarınızı bekliyorum umarım haleldilebilir
Deneyiniz
Deneyiniz

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-RANDEVU.xlsm
    22.5 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri