Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

SonOsmanlı

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
18
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Değerli üstadlarım,yeni bir excel sayfası açtığımda yeni çalışma sayfamın başında nereden geldiğini çözemediğim ve bir türlü
kaldıramadığım çalışma sayfaları da geliyor.Bunları ne yaptımsa kaldıramadım...Bu konu hakkında yardım edebilir misiniz.?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    21 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Değerli üstadlarım,yeni bir excel sayfası açtığımda yeni çalışma sayfamın başında nereden geldiğini çözemediğim ve bir türlü
kaldıramadığım çalışma sayfaları da geliyor. Bunları ne yaptımsa kaldıramadım...Bu konu hakkında yardım edebilir misiniz.?
Excel in yerleşik eklentileridir. Ayrıca kendi eklediğiniz KTF olarak bazı dosyalar oluşmuş olabilir. Onları da şu şekilde resimlerdeki sıralamayı takip ederek silebilirsiniz;
01.png

SNNAY

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
147
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
kaldıramadığım çalışma sayfaları da geliyor. Bunları ne yaptımsa kaldıramadım...Bu konu hakkında yardım edebilir misiniz.?
Excel in yerleşik eklentileridir. Ayrıca kendi eklediğiniz KTF olarak bazı dosyalar oluşmuş olabilir. Onları da şu şekilde resimlerdeki sıralamayı takip ederek silebilirsiniz;
01.png

Ekli dosyalar

• Yerleşik-Eklentiler.xlsx
    244.1 KB · Gösterim: 1
  • 02.png
    02.png
    200.7 KB · Gösterim: 5
  • 03.png
    03.png
    175.1 KB · Gösterim: 5
  • 04.png
    04.png