• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Excel Sayfası açılmıyor. Neden Acaba

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

bulentkars

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
78
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar Merhaba;

Bir Excel sayfası açıp, ikinci excel sayfasını açtığımda sayfalar açılmıyor, altta resimde gösterdiğim gibi kalıyor ve akranı tam ekran yapamıyorum, bu sorun bu gün oluştu yardımcı olabilen varsa sevinirim.

1704784007101.png

Çözüm
Deneyin
Aşağıdakileri yaparken dikkatli olun.
Win+R basın
Regedit yazıp kayıt defterini açın.
Bilgisayar > HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Office > office sürümünüz> Excel > Options
Sağ tarafta bulunan Maximized değerine çift tıklayınız. ve çıkan kutuda değer verisini 3 yapın. TAMAM
Bu dosyayı bir defa açıp kapatın.

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsm
    12.7 KB · Gösterim: 3
Merhaba;

Düzeltmedi malesef

herhangi bir dosyayı açtığınızda mı oluyor,
yoksa belirli dosyaları açtığınızda mı oluyor?
mesela önce;
yukarda gönderdiğim dosyayı açıp kapatın.
sonra;
masaüstüne sağ tık ile 2 tane excel oluşturun ve açın.
aynı durum oluyor mu?

Tüm excel çalışma kitapları için geçerli;

Mesala kitap1 açıyorum
daha sonra farklı deneme.xlsx dosyasını açtığımda iki dosyada gizlenmiş oluyor simge küçültülmüş duruma geçiyor

Deneyin
Aşağıdakileri yaparken dikkatli olun.
Win+R basın
Regedit yazıp kayıt defterini açın.
Bilgisayar > HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Office > office sürümünüz> Excel > Options
Sağ tarafta bulunan Maximized değerine çift tıklayınız. ve çıkan kutuda değer verisini 3 yapın. TAMAM

Çözüm
Sayın Patron;

Düzeldi şimdi. Çok teşekkür ederim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri