• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Excel sayfası aç ve kapatma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

SonOsmanlı

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
18
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba Dostlar...
Uzun süredir sizlerle olamadım.Şimdi bir you tube kanalından yararlanarak birşeyler yapmaya çalışıyorum ama bazı sorunlarla karşılaşıyorum.
Konu sahibi işlerinin yoğunluğundan dolayı pek cevap yazmıyor...
Sorunum şu; Excel sayfasındaki "Programı Aç" butonuyla açıyorum. karşıma "Login" sayfası geliyor ve kullanıcı adını ve şifreyi girdikten sonra
Database yolunu isteyen form geliyor. Yolu gösteriyor ve Kaydettikten sonra (burada yolu gösteriyorum ve kaydetmeme rağmen çalışmayı tekrar
açtığımda yine yolu göstermemi istiyor) "frmAnaform" açılıyor. Orada işlem yaptıktan sonra "Kapat" düğmesiyle kapattığımda hata veriyor.Konu hakkında yardıma ihtiyacım var.Şimdiden çok teşekkür ederim...

Programın Adı : Gold Eğitim2
Klasörler : Backup , Data ve ExportFiles
Kullanıcı Adı : yaman
Şifre : 1234

Ekli dosyalar

• Gold Yazılım.xlsb
    167.6 KB · Gösterim: 2
Çözüm
Kısaca alttaki kodunuzdaki veritabanı Ayarlar sayfası C2 deki klasör içinde olmalı.Yani masaüstünü seçip kaydederseniz access masaüstünde olmak zorunda.Bunları uygularsanız tüm sorunlarınız çözülür.

C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
burada yolu gösteriyorum ve kaydetmeme rağmen çalışmayı tekrar
açtığımda yine yolu göstermemi istiyor
Merhaba.
Ayarlar Access veri tabanı Ayarlar C2 hücresindeki yol içindeyse tekrar gelmiyor dediğiniz.

Kısaca alttaki kodunuzdaki veritabanı Ayarlar sayfası C2 deki klasör içinde olmalı.Yani masaüstünü seçip kaydederseniz access masaüstünde olmak zorunda.Bunları uygularsanız tüm sorunlarınız çözülür.

C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri