Soru excel ile whatsapp dan toplu mesaj gönderme

Alibey

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Herkese iyi günler. formda aradığımı bulamadım oyüzden yeni konu açmak durumunda kaldım.
Excelden toplu mesaj atmak istiyorum ve bunu otomatik yapmasını istiyorum. listedeki numaralara mesaj atma sayfasını acıcak mesajı gönderip sayfayı kapatıcak. bu hususta yardımcı olursanız memnun olurum

atoykan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
114
Excel Versiyonu
Office 2019 EN
Excel, Access, Word, Phyton, vs vs. ile geliştirilmiş herhangi bir uygulamadan Whatsapp üzerinden kişi veya kişilere, tek veya grup mesaj göndermek isteyen herkese uyarı mahiyetinde olsun. Whatsapp İşletme hesaplarını dünya genelinde aktif halde getirdiğinden bu yana consumer marketing policy değişikliğine gitmiş ve denetimleri arttırarak, işletme hesapları, toplu mesaj gönderimleri, yönlendirme, spam mesaj engelleme gibi alanlarda başarısı tartışılsa da daha fazla çaba göstermeye başlamıştır. Uygulama üzerinden otomatize ve sık mesaj gönderilmesi numaranızın spam olarak etiketlenmesine ve whatsapp serverlarına erişiminin engellenmesine sebep olur (ki işletme hesaplarında bile belirli kurallar ve kalıplar çerçevesinde bu tip mesajlara izin veriliyor, aksi durumda bu söylediklerim işletme hesapları içinde geçerlidir) ve bu durumda bu numaradan bir daha herhangi bir whatsapp hesabı kayıt edemez ve kullanamazsınız. Bu riskleri iyi analiz edin, daha sonra uygulama geliştirmeyi düşünün.

Konuyu okuyanlar