• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü excel hesap yardımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Fahri44

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Günaydın herkese iyi günler öncelikle belirtmek isterim sizler kadar profesyonel değilim normal excel kullanıcısıyım stok sayımı yapıyorum sayıları excel giriyorum işlem yaptıktan sonra açıklama sütunununa sonucu yazı ile eksi 1 yada artı 1 gibi yazmak istiyorum fakat yaptığım araştırmalarda bulamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• örnek.xlsx
    10.5 KB · Gösterim: 5
Çözüm
merhabalar
inceleyiniz işinizi görebilir
teşekkür ederim bu formülde işimizi çözer fakat ben açıklama sütununa bu şekilde yazabileceğim formuül varmı diye araştırıyorum
Stok KoduStok AdıGirenÇıkanKalanSayılan AdetSonuçAçıklama
2997823-AKABİN ÖN KÖRÜK STRALIS ACTİVE SPACE KABİN
18​
3​
15​
14-1eksi 1
2997842-AKABİN ÖN KÖRÜK STRALIS ACTİVE TİME KABİN
14​
13​
...
merhabalar

Son düzenleme:
merhabalar
teşekkür ederim bu formülde işimizi çözer fakat ben açıklama sütununa bu şekilde yazabileceğim formuül varmı diye araştırıyorum
Stok KoduStok AdıGirenÇıkanKalanSayılan AdetSonuçAçıklama
2997823-AKABİN ÖN KÖRÜK STRALIS ACTİVE SPACE KABİN
18​
3​
15​
14-1eksi 1
2997842-AKABİN ÖN KÖRÜK STRALIS ACTİVE TİME KABİN
14​
13​
1​
43artı 3

Çözüm
H3 e yazıp aşağı kopyalayın

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri