• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Envanter Programı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

SonOsmanlı

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
18
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
İyi günler herkese Değerli Hocalarım; geçtiğimiz hafta başında bir arkadaşım bana bu envanter programını attı.Bana bunu düzenler misin ve bazı yerleri değiştirir misin diye..Bende bazı yerleri düzenledim fakat dün akşam tam programın sonuna geldiğimi düşünürken Kontrol Panelinde son kontrolleri yaparken Rapor Menüsünde "Satıcı Defteri" menüsünde "Görüntüle" dediğimde Filter_Data modülünde "Sheet8.Range("B2:J" & Rows.Count).AdvancedFilter Action:=xlFilterCopy, CriteriaRange:=Sheet8.Range("U2:W3"), CopyToRange:=Sheet8.Range("Y2:AE2"), Unique:=False" satırında "Ayıklanan aralık eksik ya da geçersiz bir alan adına sahip.. hata mesajı veriyor bunun sebebi nedir.?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar diliyorum...
Hayırlı günler...

Ekli dosyalar

• Envanter Yazılımı-2023.xlsm
    703.7 KB · Gösterim: 13
Sheet8.Range("B2:J" & Rows.Count)
Bu aralık, B2'den başlayarak J sütununa kadar olan ve çalışma sayfanızın son satırına kadar olan bir aralığı temsil eder. Bu aralık doğru mu kontrol edin
Sheet8.Range("U2:W3")
Bu kriter aralığı, filtreleme kriterlerini içermeli. U2'den başlayarak W3'e kadar olan bir aralık olduğunu kontrol edin.

Bu aralık, B2'den başlayarak J sütununa kadar olan ve çalışma sayfanızın son satırına kadar olan bir aralığı temsil eder. Bu aralık doğru mu kontrol edin
Bu kriter aralığı, filtreleme kriterlerini içermeli. U2'den başlayarak W3'e kadar olan bir aralık olduğunu kontrol edin.
Hocam programı attım bakabilir misiniz...?

Ekli dosyalar

• Envanter Yazılımı-2023.xlsm
    830 KB · Gösterim: 12
C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

bu şekil yaptım haloldu...
ilginize teşekkür ederim...

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri