• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Düşeyarada Veriyi Bulamama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mcexrem

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
100
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar üstadlarım,

dosyamın İLAVE sayfası X sütunundaki tutarları ASIL sayfası V sütununa ilgili personelin satırına aktarmak istiyorum ama daha önce askan hocamın yazdığı formüllerden yola çıkarak
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
ve
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
yazdığım formüller YOK hatası vermektedir. Nerde hata yapıyorum acaba?

Ekli dosyalar

• 1-28 OYAK.xlsx
    45.1 KB · Gösterim: 9
Günaydınlar,

ahmet güvenç ve ali dörtdağ İLAVE sayfasında olmadığı için hata veriyor ama aydın kolcu ve listede olan diğer personelleri yansıtmamaktadır.

Merhaba,
Formülünüzde hata yok formül yazdığınız sütunda format problemi vardı. Düzelttim. Kontrol ediniz.

Ekli dosyalar

• 1-28 OYAK.xlsx
    45.3 KB · Gösterim: 5
bmutlu966 hocam,

yardımınız için teşekkür ederim. bu dosya ile uğraşım çok oluyor.

yaptığım incelemede yaptığınız düzenlemeyi bulamadım ASIL sayfası V sütunun formatı yine Genel gözüküyor. Farklı bir dosyada kendim uygulamak istiyorum. Yaptığınız değişikliği söyleyebilir misiniz.

Bir talebim de doldurma çubuğu ile bu formülü aşağı doğru sürüklemek istiyorum. Verilerin arasında bir satır boşluk olduğu için ilk yazdığım formülün değerleri diğer satılara da aynı değer çıkmaktadır. Formülün yazdığı hücreye doğru gelecek şekilde nasıl düzenleyebilirim.

Merhaba,
JavaScript:
olarakdeneyin.

Hesaplama seçenekleri otomatik değil.

Çözüm
Mahir64 hocam

doldurma çubuğuyla aşağı süreklediğimde aynı veriler çıkmaktadır.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-01-12 at 09.49.03.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-12 at 09.49.03.jpeg
    65.7 KB · Gösterim: 6
hesaplamayı otomatik yapınca düzeldi hocam.

Emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür eder saygılar sunarım.

Allah razı olsun

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri