• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Dört listeyi alt alta yazmak excel 2016

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

AHMET4615

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
89
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
iyi günler arkaddaşlar a b c ve d sütundaki verileri alt alta yazmak istiyorum.sarı alan 365 ile yapılmış evde 365 işyerinde 2016 kullanıyorum bu örneği eski versiyonlara göre formüller ile yapabilirmisiniz selamlar

ayrıca =eğerhata(eğerhata(indis($a$3:$a$10;satırsay(ı$3:$ı22));indis($b$3:$b$9;satırsay(ı$2:$ı22)-satırsay($a$3:$a$10)));indis($c$3:$c$10;satırsay(ı$2:$ı22)-satırsay($b$3:$b$9)-5)) formülle yapmaya çalışyorum olmuyor hata veriyor yardımcı olrmusunuz.bu formül üzerinden iyi akşmlar

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsx
    13.3 KB · Gösterim: 5
Şimdiden,
Alternatif bir çözüm olsun.
253.png
H2 hücresindeki formül
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• SutunlardanSatırlara.xlsx
    14 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Şimdiden,
Ekli dosyayı görüntüle 16693
H2 hücresindeki formül
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Şimdiden,
Ekli dosyayı görüntüle 16693
H2 hücresindeki formül
Kod:
teşekkür ederim allah sizden razı olsun iyi akşamlar şimdiden bayramınız kutlu olsun

Ben teşekkür ediyorum.
Sizlere de iyi bayramlar şimdiden...

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri