• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Diğer Dosyada olmayanları Formülle Alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

teyadih

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
114
Excel V
Office 2016 EN
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar. 1-listede olmayanlar dosyasında da açıkladığım üzere bu dosyada olmayıp da bilgileri aldığım çekilen bilgiler dosyasında olan sicilleri formül ile alacak bir formüle ihtiyacım var. Yardım eder misiniz? Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 1-listede olmayanlar.xlsm
    357.2 KB · Gösterim: 3
  • ÇEKİLEN BİLGİLER.xls
    649.5 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Merhaba Sn. teyadih gördüğüm kadarıyla formüller ile çok içli dışlısınız. Size tavsiyem office 365 kullanmanız yönünde olacaktır. hem dosyalarınız hem formülleriniz çok rahatlar. sorunuz için de şöyle deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Merhaba arkadaşlar. 1-listede olmayanlar dosyasında da açıkladığım üzere bu dosyada olmayıp da bilgileri aldığım çekilen bilgiler dosyasında olan sicilleri formül ile alacak bir formüle ihtiyacım var. Yardım eder misiniz? Teşekkür ederim.
Merhaba, çekilen bilgiler dosyasında sadece 2 tabloda siciller mevcut, diğerlerinde sicil yok. Tam olarak anlayamadım. Daha detaylı anlatabilir misiniz?

Merhaba Doğan bey siciller
1.listede olmayanlarda UYAP'tan Çekilenler sayfası B sütununda
Çekilen Bilgiler dosyasında ise D sütununda

Merhaba Sn. teyadih gördüğüm kadarıyla formüller ile çok içli dışlısınız. Size tavsiyem office 365 kullanmanız yönünde olacaktır. hem dosyalarınız hem formülleriniz çok rahatlar. sorunuz için de şöyle deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Teşekkür ederim VetExc formül tamam. Kurumda çalıştığım için 365 yükleyemiyorum maalesef

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri