• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Diğer Dosya Biçimlerini Açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mustafa070707

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
14
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
userform üzerinden belirlenen bir klasörü açıp klasörün içindeki excel-world-pdf dosyalarını userform açıkken nasıl açabilirim.

Çözüm
elinize sağlık
fakat excel dosyasını açtığımda herhanği bir işlem yapamıyorum
bide belgeler değilde belirlediğim bir klasörü açmak istiyorum
Deneyiniz. Belirli bir klasörü açmak için startFolder = "C:\Users\qrnz\Downloads\" satırını kendi bilgisayarınızdakine göre düzenleyin. Userform açıkken diğer dosyalarda düzenleme yapabilirsiniz.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Userformun içinde açıp, göstermek mi istiyorsunuz. Yoksa normal butona tıklayınca xlsx doc pdf varsayılan uygulama ile açılsın mı istiyorsunuz. eğer 2. seçenekse deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DENEME.xlsm
    17.5 KB · Gösterim: 1
elinize sağlık

elinize sağlık
Deneyiniz. Belirli bir klasörü açmak için startFolder = "C:\Users\qrnz\Downloads\" satırını kendi bilgisayarınızdakine göre düzenleyin. Userform açıkken diğer dosyalarda düzenleme yapabilirsiniz.
Kod:

Ekli dosyalar

• DENEME (1).xlsm
    18 KB · Gösterim: 1
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri