• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Değerlerin her sütuna tek tek yazılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

alicox

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
18
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Bir tablomuz var, bu tabloda ar sütunundaki mesafeler he zaman değişik değerler ve değişik hücrelerin birleşimi ile gelmektedir.

her no'nun karşısına değerler her zaman tek tek mesafe olarak gelmemektedir.

İSTENEN

X sütununda, her numaranın karşısında mesafelerin tek tek yazdırılması

Ekli dosyalar

• X SUTUNUNE TEK TEK AR YAZDIRMAK.xls
    74 KB · Gösterim: 9
Bir tablomuz var, bu tabloda ar sütunundaki mesafeler he zaman değişik değerler ve değişik hücrelerin birleşimi ile gelmektedir.

her no'nun karşısına değerler her zaman tek tek mesafe olarak gelmemektedir.

İSTENEN

X sütununda, her numaranın karşısında mesafelerin tek tek yazdırılması
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-X SUTUNUNE TEK TEK AR YAZDIRMAK.xlsm
    49.3 KB · Gösterim: 7
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
çözüm için teşekkürler, ancak bir sorun var, mesela 5 numara üst ar 150 , alt ar 165 ise , sonuç olarak büyük olanı seçmesi lazım tablonun tamamında buna uyması lazım.

çözüm için teşekkürler, ancak bir sorun var, mesela 5 numara üst ar 150 , alt ar 165 ise , sonuç olarak büyük olanı seçmesi lazım tablonun tamamında buna uyması lazım.
Sonuç, örnek dosyanızdaki verilerin aynısı.

Sonuç, örnek dosyanızdaki verilerin aynısı.
haklısınız ama sonuç yukarıda yazdığım gibi olmalı, yani 2 değerden büyük olan almalıyız, ayrıca bunu formül ile yapamaz mıyız.
teşekkürler

Olması gereken örnek ekleyin, açıklamanızı anlamadım.

İstediğinizi formülle yapmanın mümkün olmadığını sanıyorum.

#3 nolu mesajdaki kodlara ilave yaptım, deneyin.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri