• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü ComboBoxdan ListView' e veri süzdürme başlangıcı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

okinava14

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
83
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Aslında tam başlık adı bulamadım en yakın bu gibi kusura bakmayın üstatlar.
Daha önceki ListView' de label numaratör hatası sayfasında konu açılmış ve sonuca ulaşılmıştı fakat gözden kaçırdığım bir durum oldu ve siz sevgili üstat hocalarımın yardımına ihtiyacım var.

FrmGenelListe ComboBox2 ve 3 ile seçilenleri ListView 'e aktarırken; ArsivListe sayfasında 5. satırdan (S.No:4' den) başlıyor bulmaya oysaki 2.satırdan (S.No:1' den) başlaması lazım. Bu hatayıda bulunan dosya sayısı ile olması gereken dosya sayısında fark ettim. Hata resmi ekte bu arada.

Kısacası : İlk 3 veriyi es geçtiğinden bulunan veri sayısı eksik görünüyor. Arama satırı 5. satır değil 2. satır olması için;
Hatamı bulabilecek hocalarımın yardımını rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• 01.png
    01.png
    360 KB · Gösterim: 2
  • deneme.xlsm
    1.3 MB · Gösterim: 2
X=5 yerine X=2 yazın

1725530461222.png

Çözüm
Hay Allah razı olsun hocam 2 gündür inceliyorum inceliyorum bulamıyorum. Refaz hocam yaptı olmaz diyorum. Demekki ben yanlış aktardım ve bu hatayı bulamadım. Emeğine yüreğine sağlık. Çok teşekkürler. Tamamdır konu kilit.
Her ikinizinde emeklerine sağlık.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri