• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü comboboxdaki veriye göre listeleme işlemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

username

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
7
Excel V
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
merhabalar herkese benim sorum olacaktı 4 sayfada (urun_giriş, çiğit_giriş, kesilen faturalar ve yapılan ödemelr ) bulunan bilgiler sorgu sayfasına ilgili yerlere nasıl getirelirim userform 7 deki comboxa ne girdiysem o bilgiye ait 4 sayfadaki verileri listelemek istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz makrodan yapmaya çalıştım hata aldım

Ekli dosyalar

• deneme - Kopya.xlsm
    382.1 KB · Gösterim: 10
Çözüm
merhabalar herkese benim sorum olacaktı 4 sayfada (urun_giriş, çiğit_giriş, kesilen faturalar ve yapılan ödemelr ) bulunan bilgiler sorgu sayfasına ilgili yerlere nasıl getirelirim userform 7 deki comboxa ne girdiysem o bilgiye ait 4 sayfadaki verileri listelemek istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz makrodan yapmaya çalıştım hata aldım
sorunu hallettim diğer yardımlar için çok teşekkür ederim. sorun yaşarsam yazarım tekrartdan
sorunu hallettim diğer yardımlar için çok teşekkür ederim. sorun yaşarsam yazarım tekrartdan

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri