• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü ComboBox arama çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jerfinby

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
5
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Selamlar değerli hocalarım site yöneticisiyim bir program yaptım ona bazı eklemelerde bulundum farklı userformlardan alıntı yaparak her şey çalıştı combobox arama yapmayı bir türlü çalıştıramadım .
nu konuda yardımda bulunan olursa sevinirim.
verilerim data sayfasında.

CSS:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Kullanıcı avatarı

jerfinby Kayıt: 11 Kas 2020 23:04Meslek: serbestYaş: 50İleti: 2 Cinsiyet: BayBulunduğunuz İl / Semt: samsun

Ekli dosyalar

• deneme.zip
    1.2 MB · Gösterim: 14
Çözüm
Merhaba

Buradaki kod ile Metin Kutularının içini silmek istemişsiniz. Fakat 12 tane Textbox olmadığı için hataya düşüyor. Textbox isimlendirmelerini düzeltirseniz hataya düşmeyecektir.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Mesela kodu şu şekilde değiştirirseniz hata vermeyecektir.

Kod:

Metin Kutularının isimlerini düzeltirseniz sorun yaşamayacaksınız.
Combobox başlık tanımlarınız ile datadaki başlıkları tekrar kontrol ediniz.

Merhaba

Buradaki kod ile Metin Kutularının içini silmek istemişsiniz. Fakat 12 tane Textbox olmadığı için hataya düşüyor. Textbox isimlendirmelerini düzeltirseniz hataya düşmeyecektir.

Kod:

Kod:

Çözüm
teşekkürler
Merhaba

Kod:

Kod:

teşekkürler denedim oldu.

Sevgili hocalarım bir veri dosyası var elimde bu verileri en alt satıra toplamak istiyorum fakat aralara veri eklendikçe toplama satırı en alt boş satıra kaysın istiyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsm
    20.3 KB · Gösterim: 6
Geri