• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü çoklu hücre tıklama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

kausku

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

bu formülün kısa yolu varmıdır acaba . A1'den A'1000 e kadar yapmam gerekiyor

A3 e tarih girip bu kodu çalıştırın.

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

A3 e tarih girip bu kodu çalıştırın.

C#:
denedim ama istediğim gibi olmadı resimde ki örnekte her tarihin karşılığında olan diğer sayfalarda isimler var . her tarihi tek tek girdiğimde isimler geliyor.ama tarih ve isim çok olduğundan dolayı daha basit bir yolu varmıdır. binlerce tarih var o yüzden istiyorum teşekkürler .

daha önce bu forumdan yardım aldığım kodlarla denemeye çalışıyorum.

Kod:

Ekran Alıntısı.JPG

Bir dosya eklemeyi deneyin.
Başta eklemediğiniz için yine boşuna uğraşıp duruyoruz.
O kodlarda bana ait bu arada.

A3 e tarih girip alttaki kodu çalıştırın.Tekrar edeyim konu açtığınız zaman örnek ekleyin.

C#:

örnek olarak hazırladım. yardımlarınız için teşekkürler

Ekli dosyalar

• ÖRNEK1.xlsb
    16.5 KB · Gösterim: 3
Olmadı malesef.kodları işleyince tarihlerin hepsini atıyor ama karşılığında diğer sayfadan gelecek veri sütunlara gelmiyor
İlk sorduğunuz soru 1 den 100 e kadar tarih ekletmekti.
Şimdide bu çıktı.Neyse bu akşam uyarlarım.

Önemli değilde en başta dosya ekleyipte tam açıklama yapsaydınız şimdiye bitmişti.
Millete dosya ekleyin tam açıklama yapın demekten artık gına geldi genel olarak.Admin üşenmemiş yeni konu açılan yere kırmızı ile örnek ekleyin yazmış ama genelde kimse takmıyor :(

Dosyayı açtım içindedi açıklamaile açtığınız konunun alakası yok ve dosyadaki açıklamada altta.

Kodu alttaki gibi deneyin.

1.png

C#:

Çözüm
Emeğinize sağlık çok uğraştırdım sizi çok teşekkür ederim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri