İstek Çözüm olarak işaretlenen konular hk

TiOr

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
163
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar,
Bir konunun neticelendirilmesi akabinde çözüm olan mesaj çözüm olarak işaretlenmektedir ve çözüm sağlayan kişinin hanesine "çözümler" kısmına işlemektedir.
Fakat bir başka kullanıcı; yeni üye, excel dostu, destek ekibi, yönetici, admin vs.. ünvan fark etmeksizin çözümü kaldırıp kendi hanesine veya bir başkasının hanesine işletebilmektedir. Bu yetkinin herkeste olması doğru mudur? Önemsiz gibi gelebilir bu konu ama gözden geçirilmesini ve varsa bir açık giderilmesini talep ediyorum. Emek hırsızlığının lütfen önüne geçelim.

Konuyu bir geri bildirim olarak dikkate almanızı kıymetli form yönetiminden istirham ediyorum.

Syg,
İyi çalışmalar.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Merhaba sayın TiOr
Bahsettiğiniz konu ile ilgili elbet ilgileniyor olabileceğiz ama öncelikle şunu belirtmek isterim ki, konuyu açan kullanıcılar sadece çözüm verebilir, geri akabinde yönetimde olan hocalarımız mutlaka doğru olan cevabı kullanıcı işaretlesin diye bilgi veriyorlar.
Teşekkür ederim

TiOr

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
163
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Sn. ZaLim Merhaba,

Örnek vermek maiyetinde;
Çözüldü - Maile tablo ekleme kodu linkte bulunan konuda #3 mesaj sizin çözüm olarak işaretlediğiniz bir konudur. Ben çözümü kaldırdım Seng kullanıcısının #4 mesajını çözüm olarak işaretledim. Bu işlemi örnek olsun diye yaptım. Sonra yanlış anlaşılma olmasın.
Dolayısı ile işlem yapmadan önce sizin çözüm miktarınız 5 iken işlem sonrası 4 de düştü bu işlemi tüm çözümlerinize yapsam çözüm sayınız sıfırlanabilir. Kontol ettikten sonra bilgi verir iseniz işlemi düzeltiyor olurum veya sizde işlem yapabilirsiniz hem görmüş olursunuz konuyu.

Yani bu işlemi kendi lehine çeviren kişi veya kişiler olabilir. Bizzatta yaşadım...

Bilgi amaçlı paylaşıyor, hayırlı akşamlar diliyorum.
Syg,

1665068884744.png

İşlem sonrası;

1665068963646.png

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Sn. ZaLim Merhaba,

Örnek vermek maiyetinde;
Çözüldü - Maile tablo ekleme kodu linkte bulunan konuda #3 mesaj sizin çözüm olarak işaretlediğiniz bir konudur. Ben çözümü kaldırdım Seng kullanıcısının #4 mesajını çözüm olarak işaretledim. Bu işlemi örnek olsun diye yaptım. Sonra yanlış anlaşılma olmasın.
Dolayısı ile işlem yapmadan önce sizin çözüm miktarınız 5 iken işlem sonrası 4 de düştü bu işlemi tüm çözümlerinize yapsam çözüm sayınız sıfırlanabilir. Kontol ettikten sonra bilgi verir iseniz işlemi düzeltiyor olurum veya sizde işlem yapabilirsiniz hem görmüş olursunuz konuyu.

Yani bu işlemi kendi lehine çeviren kişi veya kişiler olabilir. Bizzatta yaşadım...

Bilgi amaçlı paylaşıyor, hayırlı akşamlar diliyorum.
Syg,

Ekli dosyayı görüntüle 12071

İşlem sonrası;

Ekli dosyayı görüntüle 12073
Şöyle bir durum var bu işlemi siz yapabilirsiniz.
Ama yeni bir üye ve konu sahibi olmayan başkası yapamaz.

Yani demek istediğim yönetim disinda bu işlemi yapamazlar. Bunun için de müsait bir dilimde mutlaka kontrol edilecektir.

Konuyu okuyanlar